پربازدیدترین اخبار پربازدیدترین اخبار

به مناسبت روز خبرنگار انجام شد:

تقدیر مدیرعامل بانک از خبرنگاران بانک و کارشناسان روابط عمومی استان ها

به منظور فرا رسیدن روز خبرنگار، مدیرعامل بانک، اعضای هیات مدیره و رییس اداره کل حوزه مدیریت با حضور در تحریریه هفته نامه بانک و مسکن از خبرنگاران نشریه و همچنین کارشناسان روابط عمومی استان ها قدردانی کردند.
به گزارش خبرنگار ما، در این بازدید دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک با آرزوی موفقیت برای تمامی خبرنگاران بانک اظهار کرد: تلاش بی وقفه خبرنگاران آگاه و پرتلاش در زمینه دستیابی به اطلاعات حقیقی و انعکاس تصویر عینی از واقعیت های موجود، قابل تقدیر است.
وی با تبریک روز خبرنگار به تمام خبرنگارانی که به دور از شهرت، لحظات پنهان و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می کنند، بیان کرد: تهیه مطالب خبرنامه با توجه به این که نشریه باید در زمان مشخصی چاپ شده و به دست کارکنان ادارات، مدیریت ها و شعب در سراسر کشور برسد، تلاش ارزشمندی است و از این بابت از همگی شما قدردانی می کنم.
دکتر بت شکن از انتشار منظم خبرنامه ابراز خشنودی کرد و گفت: با وجود در دسترس بودن نسخه الکترونیکی خبرنامه در پورتال بانک، انتشار آن به صورت فیزیکی ضروری به نظر می رسد.
در ادامه مسعود ایزدی، رییس اداره کل روابط عمومی طی سخنانی گفن:سرعت پیشرفت رستنه های مدرن و تعدد رسانه های مکتوب و غیرمکتوب کار خبر و رسالت خبرنگاری را به کاری کاملا حرفه ای و تخصصی تبدیل کرده است که این کار و حرفه تخصصی در بانک مسکن به دلیل رابطه بانک با بخش مسکن و مواجه بودن با یکی از نیازهای اساسی مردم و اقتصاد کشور به کاری پرزحمت و نیازمند تلاش شبانه روزی خبرنگاران و کارشناسان روابط عمومی مبدل شده است.
در ادامه این بازدید، مدیرعامل و هیات همراه با همکاران دایره ارتباط با رسانه اداره کل روابط عمومی دیدار کرده و از تلاش آنان به منظور برقراری ارتباط هرچه بهتر با خبرنگاران خبرگزاری ها و مجلات کشور قدردانی کردند.
دکتر بت شکن با تاکید بر لزوم همراهی و همدلی دوسویه میان سازمان های اجرایی و توسعه ای کشور و به ویژه بانک مسکن با خبرنگاران اظهار کرد: در صورت وجود این تعامل، مردم به اطلاعات صحیح دسترسی به هنگام خواهند داشت.
همچنین حمید رحمتیان مشاور مدیرعامل در امور منابع انسانی با ارسال نامه ای از مسوولان و روسای دوایر اداره کل روابط عمومی و خبرنگاران مستقر در ستاد مرکزی بانک و کارشناسان روابط عمومی فعال در تمامی مدیریت ها قدردانی کرده و موفقیت آنان را خواستار شد.
به گزارش خبرنگار ما، رحمتیان فضای مثبت، آرام و صمیمانه موجود در بانک را مرهون انعکاس صادقانه و گویای اخبار فعالیت های کارکنان دانست و اظهار کرد: هفته نامه بانک و مسکن نشانه ای از تلاش های دلسوزانه و جلوه ای از خدمتگزاری به کارکنان و ملت بزرگ ایران است.
آخرین بروزرسانی 1395/5/26