فهرست اخبار فهرست اخبار

تجلیل از همکار بازنشسته

حسینی-مدیراستان- :منشا بسیاری از دستاوردها و موفقیت های بانک مرهون بهره گیری مطلوب از تجارب ارزشمند و مفید گذشته است
طی مراسمی با حضور مسیولین مدیریت وروسای شعب تابعه ازهمکاربازنشسته علی عباسی که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند تجلیل به عمل آمد.
سید اصغرحسینی –مدیراستان- در این مراسم همکاران بازنشسته را با تجربه ترین سرمایه بانک توصیف کرد و اظهارداشت منشا بسیاری از دستاوردها و موفقیت های بانک مرهون بهره گیری مطلوب از تجارب ارزشمند و مفید گذشته می باشد به همین دلیل انتقال تجربه و استفاده از تجارب همکاران بازنشسته در پیشبرد اهداف بانک بسیار موثر خواهدبود.
وی گفت اگر بانک در جایگاه رفیعی قرار گرفته مرهون تلاش و زحمات همکاران بازنشسته است و بایستی از این همکاران که بی شک یکی از سرمایه های بانک محسوب میشوند به نحوی شایسته تجلیل شود.
. مدیراستان افزود ، بازنشستگی اتمام دوره خدمت نیست ، بلکه شروع خدمتی دوباره است . و ما وظیفه داریم به آنها احترام گذاشته و جایگاه آنان را حفظ کنیم.
درادامه علی عباسی همکار بازنشسته ضمن تشکر از مدیر شعب از برگزاری این مراسم، اظهارداشت همه بایدعرق و تعصب سازمانی داشته باشیم و این تعلق سازمانی همان چیزی است که ما را در عرصه رقابت به جلو خواهد بردو همکاران بازنشسته پس از بازنشستگی و جدایی ظاهری از سازمان همچنان خود را عضو بانک دانسته و در عرصه‌های مختلف اجتماع به عنوان کارمندی فعال و کوشا برای بانک کار می‌کنند.
درادامه مراسم به پاس زحمات این همکار بازنشسته درطول دوران خدمت ، لوح وهدایایی به رسم یاد بود به وی اهدای گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24