فهرست اخبار فهرست اخبار

'گردهمایی روسای شعب

مدیراستان : همه کارکنان شعب جهت دستیابی به تمامی اهداف بایدتلاش کنند
گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین مدیریت وروسای شعب تابعه به منظور بررسی آخرین وضعیت عملکرد شعب در حوزه های مختلف در محل مدیریت برگزار شد.
 
در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیراستان – طی سخنانی ضمن تبریک ولادت باسعادت امام رضا (ع) با ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت در 6 ماهه نخست سال بر لزوم توجه جدی بر بهبود عملکرد شعب تاکید کرد.
وی در این گزارش با بیان اهمیت توجه بر ترکیب منابع اظهار داشت یکی از مهمترین عامل موفقیت یک شعبه این است که بتواند ترکیب منابعی را فرآهم آورد که با کمترین هزینه بیشترین سود آوری را برای بانک داشته باشد .
حسینی با تاکید بر لزوم رشد متوازن شعب در تمام بخشها گفت شعب باید در تمام حوزه ها اعم از جذب منابع ،وصول مطالبات ، بانکداری الکترونیک و... به گونه ای عمل نمایند که تمام اهداف تعیین شده در این بخشها محقق گردد .
وی افزود با توجه به اینکه بانک در پرداخت تسهیلات ازحاشیه سود مناسبی برخوردار نیست باید با تلاش وبرنامه ریزی مناسب به سمت ارایه خدمات کارمزد محور به مشتریان حرکت نماییم.
مدیراستان با اشاره به اهمیت تجهیز منابع گفت با برنامه ریزیهای صورت گرفته در ابتدای سال جهت افزایش سهم بازار برخی از شعب موفقیت نسبی داشتند ولی برخی از شعب دیگرعملکرد مطلوبی نداشتند که باید با برطرف کردن نقاط ضعف خود وبررسی فرآیند اجرای برنامه های مورد نظر علت عدم دستیابی به هدف را استخراج ودر جهت رفع آن اقدام نمایند.
وی با تاکید بر شناساندن محصولات بانک از جمله سپرده انتظار آتیه طلایی ،پویان و...به مشتریان تصریح کرد باید همه شعب از این محصولات نهایت استفاده را ببرند وبا بازاریابی ومشتری مداری در جذب منابع از طریق این سپرده ها تلاش بیشتری نمایند.
حسینی افزود رشد منابع یکی از عوامل موثر در تخصیص اعتبارتسهیلاتی می باشد و شعب باید نهایت کوشش خودرا دراین زمینه انجام دهند.
وی درادامه سخنان خود با بیان لزو م برگشت سریع تسهیلات اعطایی به چرخه نقدینگی بانک تصریح کرد وصول مطالبات یکی از بهترین راههای جذب منابع می باشد وپولی که نزد تسهیلات گیرنده بلوکه شده باید هرچه سریعتر جهت ارزش آفرینی به چرخه نقدینگی بانک برگردد .
مدیراستان مطالبات روستایی را یکی از مهمترین چالشهای پیش رو بانک دانست واظهار داشت تسهیلاتی که در این بخش پرداخت شده باید با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،بخشداریها ودهیاریها ،پیگیری شعب و مراجعه به روستاهای مربوطه به چرخه نقدینگی بانک باز گردد.
حسینی با اشاره به اهمیت پیگیری در امر وصول مطالبات اظهارداشت تشکیل کارگروه وصول مطالبات درمدیریت باعث رفع مسایل پیش رو در حوزه وصول مطالبات گردیده است که از نتایج آن می توان به کسب رتبه دوم توسط مدیریت قزوین در بین مدیریتهای سراسرکشور ازحیث کاهش مطالبات معوق ، دریکسال گذشته اشاره کرد .
وی با تقدیر وتشکر از زحمات همه کارکنان در حوزه وصول مطالبات افزود حفظ جایگاه برتر ، ازکسب آن دشوار خواهد بود واین امر مستلزم تلاش وپیگیری مستمر است وامیدواریم در ماههای آتی شاهد کاهش بیشتردرمطالبات معوق باشیم .
مدیراستان با اشاره به اهمیت نظارت برتمام امورجاری بانک گفت باید با اجرای شیوه های منظم ومنسجم نظارتی وشناسایی نقاط ضعف خودوبابرطرف کردن آنها از سوی استفاده های احتمالی در بانک جلوگیری نماییم.
درپایان این مراسم از شعب وکارکنانی که در بخشهای بازاریابی وجذب منابع، وصول مطالبات و بانکداری الکترونیک عملکرد خوبی داشتند با اهدای لوح تقدیر وهدایا تقدیر گردید.
رییس شعبه مرکزی قزوین - عیسی قلیچ خانی - (جذب منابع ،وصول مطالبات،بانکداری الکترونیک)
رییس شعبه سعدی قزوین – حمید کاسه چی- (بازاریابی وجذب منابع،وصول مطالبات)
رییس شعبه فرهیختگان –محمدنوری-(جذب منابع، وصول مطالبات)
رییس شعبه شهید رجایی تاکستان-رضابهرامی نیا- (بانکداری الکترونیک)
رییس شعبه خیام قزوین-اسماعیل عربلو –(جذب منابع)
رییس شعبه بازارقزوین-علی نصیری-(جذب منابع)
مهندس مسعود حیاتی –رییس دایره سیستمها( بانکداری الکترونیک)
مهندس حمید زارع پور- معاون دایره سیستمها(بانکداری الکترونیک)
مصطفی رحمانی –از کارکنان شاغل در شعبه مرکزی تاکستان(بازاریابی)
شایان ذکر است در این مراسم از کارکنان این مدیریت که در چهارمین المپیاد ورزشی بانک مسکن موفق به کسب مقام شدند با اهدای لوح وهدایا تقدیر شد.گفتنی است با دو مدال طلا ویک مقام چهارمی، کاروان ورزشی مدیریت قزوین رتبه سوم را دربین مدیریتهای سراسر کشور بدست آورد.
رضا میوه چین – مقام اول رشته بدمینتون-
مجید علی نوری – مقام اول رشته تنیس روی میز-
صفر مافی- مقام چهارم رشته دو ومیدانی-
آخرین بروزرسانی 1394/4/24