فهرست اخبار فهرست اخبار

مدیریت شعب استان قزوین:در سال جاری برای تحقق اهداف، لزوم برنامه ریزی و سخت کوشی تک تک همکاران از جمله روسا ومعاونین شعب لازم و ضروری است.

همایش فصلی روسا ومعاونین شعب مدیریت قزوین

اولین همایش فصلی روسا ومعاونین شعب بانک مسکن استان قزوین در سال 98 در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد،

به گزارش مدیریت شعب استان قزوین،سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین در اولین همایش فصلی روسا ومعاونین شعب بانک مسکن استان قزوین در سال 98 که در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد، اعلام کرد: با توجه به شرایط اقتصادی در سال جاری برای تحقق اهداف، لزوم برنامه ریزی و سخت کوشی تک تک  همکاران  از جمله شما روسا ومعاونین شعب لازم و ضروری است.

مدیر شعب شاخص های عملکردی در بانک مسکن استان قزوین را بر اساس آخرین پایش و سنجش صورت گرفته، خوب ارزیابی کرد و گفت: 20 شاخص در منطقه سبز قرار دارد که به معنی تحقق 75 درصدی اهداف در آنها است. در 12 شاخص نیز اهداف مدنظر بیش از 100 درصد تحقق پیدا کرده است اما در برخی از شاخص ها باید باز هم کار و تلاش  مضاعفی صورت بگیرد  تا اهداف در این بخشها نیز تحقق پیدا کند.

مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین با بیان اینکه سال گذشته بانک مسکن در استان  با تلاش و همت تک تک کارمندان، شعب و ستادی خود موفق به تحقق 38 درصدی منابع شد،‌ افزود: در سال 97 به رغم شرایط  اقتصادی ناشی از تحریمها و همچنین مسابقه مخرب در پرداخت سود بیش از سقف مصوب توسط سایر بانکها ، موفق شدیم توفیقات خوبی کسب کنیم .

حسینی در این نشست گفت: امسال، اولویت تامین مالی مسکن در بانک، بر تقویت قدرت خرید مسکن تقاضای مصرفی بخصوص خانه ­اولی­ ها، عرضه واحدهای کم متراژ و همچنین سرعت بخشی به نوسازی بافت­ های فرسوده استوار است تا هدف دولت در بخش مسکن از بابت رونق ساخت و ساز و صاحب خانه شدن گروه ­های هدف، محقق شود.

مدیر شعب در خطاب به مجموعه روسا ومعاونین شعب گفت: ما در بانک مسکن برای امسال وظیفه مهمی در راستای رونق بخشی به مسکن ورونق بخشی به اقتصاد برعهده داریم ومطمین هستم شما می توانید با استفاده از تمام ظرفیت خود،  در مقطع فعلی برای رونق بخشی به این حوزه اهتمام ویژه داشته باشید.

وی افزود ما با یک جنگ تمام عیار اقتصادی روبرو هستیم و با اتکای به توانمندیهای موجود می توانیم با کمترین خطر از این وضعیت عبور کنیم. این بخش، مسکن و ساختمان است که پیشران اقتصادی می تواند باشد چرا که بخش مسکن به دلیل اتکای کامل به تولید داخلی و اشتغالزایی بالایی که دارد و در صورت رونق می تواند  صنایع تولیدی در بخش های پیشین و پسین مرتبط با بخش مسکن را به حرکت دربیاورد..

وی با تاکید بر جذب منابع مالی خرد  اظهار داشت منابع خرد از ماندگاری بیشتری برخوردار خواهد بود وما باید در این زمینه  در بخش بازاریابی برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم تا ضمن جلوگیری از خروج منابع ارزان قیمت وبا ریسک کمتر جذب بانک نماییم.

حسینی همچنین با تاکید بر بازاریابی مصارف با لحاظ بهداشت اعتباری اظهار داشت با توجه به سیاست اعتباری سال جاری به ویژه در بخش انبوه سازی وسازندگان حرفه ای بخش مسکن، آن را یک موقعیت  خوب  قلمداد کرد  بطوری که جوابگوی نیازهای این مشتریان بوده و بر اساس آن می توان منابع خوبی را جذب بانک نمود.

مدیر شعب با تاکید بر تمرکز مسیولین شعب بر وصول مطالبات  اظهار داشت با توجه به اهمیت وصول مطالبات در سال جاری باید  برای این حوزه ، برنامه خاص و نو داشته باشیم وبا استفاده از تمام ظرفیتهای موجود در جهت وصول مطالبات  وتحقق اهداف این بخش حرکت نماییم.

در ادامه این همایش از 13 شعبه که در ارزیابی عملکرد  سال 97 در منطقه سبز قرار داشتند با اهدای لوح،   تقدیر شد.

گفتنی است در این ارزیابی شعب شهید بهشتی تاکستان ،شعب مینودرو شهیدبابایی قزوین به ترتیب باکسب 986 ،955 و824 امتیاز رتبه های اول تا سوم را دربین شعب تابعه مدیریت قزوین کسب نمودند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/2/22