فهرست اخبار فهرست اخبار

برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان بانک مسکن استان قزوین

جشن تکلیف

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان مدیریت شعب بانک مسکن استان قزوین در راستای ترویج فرهنگ نماز با حضور امام جماعت ومسیولین مدیریت شعب استان قزوین وبرخی از کارکنان وفرزندان آنها در محل سالن جلسات مدیریت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین جنتی با بیان اینکه جشن تکلیف، آغاز درخشش روح خداپرستی در میان این فرشتگان زمینی است، افزود: اگر از ابتدای رسیدن به سن تکلیف در انجام فرایض و واجبات خود تلاش کنند هیچگاه اسیر هوای نفس نمی شوند.

جنتی رسیدن به سن تکلیف را آغاز به عهده گرفتن مسیولیت برشمرد وافزودتکلیف یعنی ماموریتی که خدای متعال به شما میدهد که اگر این ماموریت را به بهترین وجهی انجام بدهید، زندگی شخصی خودتان و زندگی خانوادگی و زندگی اجتماعی را به خوشبختی نزدیک می کنید و این معنای تکلیف است.

سید اصغر حسینی مدیر شعب استان قزوین نیز دراین مراسم اظهارداشت خاطره جشن تکلیف، یک خاطره شیرین تربیتى و معنوى است  وفرزندان کارکنان با برگزاری  این جشن با آموزه های دینی همزمان با ورود به سن بلوغ  آشنا می شوند.

وی با تبیین آثار و فضایل دنیوی و اخروی نماز و الگو قراردادن ایمه‌اطهار (ع) در زندگی و رعایت حجاب و عفاف و اهمیت اقامه نماز در بین نوجوانان تصریح‌کرد: توجه به مسایل تربیتی در کنار مسایل علمی موجب پرورش نسلی متخصص، متعهد و معتقد به مسایل دینی و مذهبی می‌شود .

حسینی بر اهمیت تربیت دینی فرزندان تاکید کرد و افزود: مسؤلیت خانواده‌ها در این خصوص بسیار سنگین است.

همچنین در این مراسم فرزندان کارکنان  بانک مسکن مدیریت شعب استان  قزوین که به سن تکلیف رسیده‌اند از سوی مسیولین مدیریت با اهدای لوح و هدیه مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند

 

آخرین بروزرسانی 1397/6/27