تازه های اخبار تازه های اخبار

ارزیابی عملکرد شعب

گردهمایی روسای شعب به منظور ارزیابی عملکرد شعب تابعه مدیریت استان قزوین با حضور مسیولین وروسای شعب ودوایر مدیریت در محل سالن همایش برگزار شد.
در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیر استان – طی سخنانی ضمن تشکر از زحمات همه کارکنان به دلیل موفقیت در جذب سپرده ها ، وصول نقدی اقساط ، بانکداری الکترونیک و فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر اظهار داشت این موفقیت مرهون تلاش ،تعهد ومسیولیت پذیری همه کارکنان است که توانستیم در 5 ماهه نخست سال جاری امتیازات خوبی را در اکثر شاخص های ارزیابی عملکرد کسب نماییم .
وی افزود مدیریت قزوین در هفت شاخص در منطقه سبز و در 2 شاخص دیگر در منطقه قرمز قرار دارد که امیدواریم با روند رو به بهبود در این دو شاخص نیز به گونه ای عمل نماییم که در وضعیت بهتری قرار گیریم.
مدیراستان گفت عملکرد ما باید به گونه ای باشد که در ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال جاری ضمن کسب امتیاز خوب در تمام شاخص ها این روند در ارزیابی عملکرد پایان سال هم تکرار شود.
حسینی گفت با توجه به کسب رتبه هفتم در بخش جذب منابع در سطح کشور انتظار می رود با اقدامات صورت گرفته وبا به کارگیری از ظرفیتهای بسیار خوب منابع انسانی در استان، در پایان سال شاهد ارتقای جایگاه مدیریت باشیم..
وی پرداخت تسهیلا ت را یکی از اولویتهای مهم بانک برشمرد واظهار داشت با توجه به تلاش همه همکاران در بخش پرداخت تسهیلات وراهنمایی سازندگان وهمچنین با اطلاع رسانی خوبی که در استان از انواع تسهیلات پرداختی بانک انجام شده است امیدواریم اهداف مورد نظر این بخش نیزمحقق شود 
مدیراستان با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش وصول مطالبات اظهار داشت از ابتدای سال تاکنون برنامه بسیار منسجمی برای توقف رشد مطالبات وکاهش مطالبات معوق انجام شده است به گونه ای که اکنون 45 درصد شعب رشد منفی دراین بخش دارند که امیدواریم مابقی شعب نیز با تلاش بیشتر به این مهم دست یابندو با توجه به هدف تعیین شده امیدواریم در پایان سال شاهد کاهش 20 درصدی مطالبات در بخش عقود مبادله ا ی باشیم.
مدیراستان با تاکید بر لزوم مشاوره صحیح ودرست به مشتریان تصریح کرد همه کارکنان باید دانش بانکی خود را افزایش دهند تا با در اختیار قرار دادن اطلاعات صحیح ودر کمترین زمان ممکن موجب رضایتمندی مشتریان را فراهم نمایند.
حسینی با اشاره به استقرار سامانه بازاریابی وارزیابی عملکرد درشعب تصریح کرد همه شعب باید اشراف واگاهی کافی به این سامانه ها داشته باشند وبا به کارگیری مناسب مدیریت را در پیشبرد اهداف بانک یاری کنند.
وی در ادامه کاهش نرخ سود تسهیلات حساب صندوق مسکن یکم را فرصتی مناسب جهت جذب منابع مالی در این حساب دانست وخاطر نشان کرد با توجه به حساسیت مقامات عالی بانک نسبت به افتتاح حساب صندوق یکم باید با استفاده ازظرفیتهای موجود در جهت تحقق اهداف تلاش نماییم. 
در ادامه شاخص های ارزیابی عملکرد شعب تابعه از نظر عملکردی مورد پایش قرار گرفت و روسای شعب ضمن آگاهی از نقاط ضعف وقوت خود تجارب خود را در اختیار یکدیگر قرار دادند. 
آخرین بروزرسانی 1395/7/4