تازه های اخبار تازه های اخبار

تشکیل جلسه اتاق فکر در مدیریت قزوین

نشست اتاق فکر مدیریت شعب استان قزوین باحضور معاون اجرایی ، معاون مالی وفناوری وبرخی از کارکنان صف وستاد مدیریت به منظور بررسی موانع وصول اقساط معوق وپرداخت تسهیلات در محل سالن جلسات مدیریت برگزار شد
در ابتدای این نشست عیسی قلیچ خانی – معاون اجرایی مدیریت - با بیان اهمیت استفاده از خرد جمعی همه کارکنان در حل مشکلات بانک اظهار داشت با توجه به شرایط رکود اقتصادی حاکم بر جامعه بانک با ابلاغ سیاستهای اعتباری مناسب در سال جاری اقدام به افزایش سقف تسهیلات خرید وساخت مسکن نمود که وظیفه همه کارکنان است تا تمام تلاش خود را جهت پرداخت تسهیلات انجام دهند.
وی افزود شعب باید ضمن اطلاع رسانی ومشاوره صحیح به مشتریان تسهیلاتی با شناسایی پروژه های نیمه کاره و مذاکره با سازندگان این پروژه ها نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام نمایند.
معاون اجرایی اظهار داشت در بخش وصول مطالبات نیز با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته از ابتدای سال جاری با تشکیل کارگروههای وصول مطالبات متشکل از همکاران ستاد با مراجعه حضوری به شعب سعی شده است ضمن کنترل ونظارتهای مستمر بر روند وصول مطالبات شعبی که از اهداف خود فاصله گرفته اند کمک نموده تا به اهداف خود برسند.
قلیج خانی اظهار داشت همه باید با احساس مسیولیت و ارایه راهکارهای مناسب و با در اختیار قرار دادن تجربیات خود به سایر شعب منجر به تسهیل در امروصول مطالبات وسایر بخش ها شوند.
رجبی معاون مالی وفناوری نیز در این نشست اظهار داشت جهت تسهیل در انجام امور ورفع موانع باید با استفاده از خرد جمعی وتلاش همه کارکنان بر ای رسیدن به اهداف تلاش نماییم.
در ادامه این نشست اعضای حاضر دیدگاهها ونظرات خود را در دوبخش وصول مطالبات وپرداخت تسهیلات بیان کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4