تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیرهماهنگ کننده منطقه 1کشور از مدیریت شعب استان قزوین

محمد حسین جوادیان: موفقیت اتفاقی به دست نمی آید بنابراین بایستی با همدلی وبرنامه ریزی منسجم در جهت تحقق اهداف عالی بانک تلاش نماییم
محمد حسین جوادیان –مدیر همانگ کننده منطقه یک کشور – در این بازدید 2روزه ازتمامی شعب مدیریت استان قزوین بازدید ودرنشستی که با حضور مسیولین وجمعی ازروسای دوایر مدیریت برگزارشد شرکت نمود.
در این نشست محمد حسین جوادیان طی سخنانی با قدردانی از تلاش کلیه کارکنان مدیریت ، مدیریت استان قزوین رایکی از موفقترین مدیریتهای کشور دانست وخاطر نشان کرد با همدلی ووجود کارکنان کارآمد انتظار میرود شاهد موفقیتهای چشمگیری در این مدیریت باشیم.
وی با اشاره به سهم بانک مسکن از منابع مالی استان قزوین اظهارداشت دریک مقایسه آماری از پایان اسفند 87 تا پایان شهریور 89 سهم مدیریت قزوین از منابع مالی استان نسبت به سایر بانکهای استان از 4/9درصد به 6/13 درصد رسیده است که با رشد2/4درصدی رتبه سوم کشور ازاین حیث در بین مدیریتها را به خود اختصاص داده است.
جوادیان یکی ازمهمترین اولویتهای بانک را جذب منابع دانست وتصریح کرد همه کارکنان باید به این موضوع مهم اهتمام لازم را داشته باشند و تمام تلاش خود را درجهت تحقق اهداف تعیین شده در این خصوص انجام دهند.
وی در بخش دیگری ازسخنان خود گفت موفقیت اتفاقی به دست نمی آید بنابراین بایستی با همدلی وبرنامه ریزی منسجم در جهت تحقق اهداف عالی بانک تلاش نماییم.
جوادیان طرح مسکن مهر را یکی از دغدقه های مهم بانک دانست واظهار داشت بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی که بار اصلی پرداخت تسهیلات پروژه عظیم مسکن مهر را برعهده دارد از هیچ کوششی در جهت انجام این پروژه مهم فروگذار نخواهد کرد.
نداف فهمیده – مدیراستان – نیز طی سخنانی ضمن خوشامد گویی به مدیر هماهنگ کننده منطقه 1 کشور اظهار داشت با توجه به پتانسیلهای بسیار بالای استان قزوین با تلاش همه همکاران درجهت ارتقای درجه مدیریت وتحقق اهداف بانک گام برداریم.
وی افتتاح دو شعبه خیام وفرهیختگان را در دهه فجر امسال حاصل تلاش کارکنان صف وستاد دانست واظهار داشت با افتتاح این دو شعبه مجموعه شعب فعال در این مدیریت به 22 شعبه افزایش پیداکرد که انتظار می رود این روند رو به رشد ادامه داشته تابتوانیم هم منافع بانک وهم منافع استان را برآورده سازیم.
مدیر استان نیروی انسانی را عامل مهم وموثر در تغییروتحول هر سازمانی دانست وگفت منابع انسانی بانک بایستی هر لحظه با استفاده از فکر واندیشه خلاق بتواند در جهت رشد، توسعه و تحقق اهداف بانک تلاش نماید.
شایان ذکر است در پایان این نشست حاضرین به بیان دیدگاهها وپیشنهادات خود پردختند.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4