تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین وروسای شعب مدیریت شعب استان قزوین به منظور بررسی عملکرد سال 90 وارایه راهکارهای جدید در خصوص تحقق اهداف درسال جاری در محل مدیریت برگزارشد.
در این جلسه اسداله نداف فهمیده -مدیر استان- ضمن تبریک شروع سال جدید با بررسی عملکرد شعب در سال 90 گفت بایستی از تجربیات سال گذشته به نحو شایسته استفاده کنیم تا با برطرف کردن نقاط ضعف وموانع پیشرو به اهداف سال جاری دست یابیم..
وی افزود برنامه ریزی در ابتدای سال وتوجه به اهداف تعیین شده از شاخص های بارز دستیابی به اهداف است که با تلاش وهمت وتعهد سازمانی تحقق پیدا می کند.
مدیر استان توجه به تفکر سیستمی ومدیریت مشارکتی را لازمه اجرایی شدن برنامه های اتخاذ شده دانست وتصریح کرد با تعامل وهماهنگی وتقسیم کار مناسب کارها بین کارکنان درجهت تسریع واثر بخشی انجام امورتلاش نماییم.
نداف با بیان اینکه عملکرد ما در پایان سال به منصه ظهور میرسد وتصویری از آن در تاریخ به عنوان عملکرد یک سال مالی به ثبت می رسد تصریح کرد همه با این تفکر که عملکرد ما در طول سال بایستی اثر بخش بوده تا بتوانیم نمره قبولی را در پایان سال دریافت نماییم .
وی با تاکید بر اصول مشتری مداری وتکریم ارباب رجوع خاطر نشان کرد لازمه بقا ورشد وتعالی هر سازمانی توجه با این نکته اساسی است که با حساسیت ویژه نسبت به اجرایی شدن آن بایستی گام برداریم.
نداف توجه به فرصت ها وتهدیدها، نقاط قوت وضعف وشناسایی به موقع آنها را در اجرای شدن استراتژی سازمان بسیار مهم دانست وتصریح کرد همه کارکنان در هر سطح به منظور نیل به اهداف سازمان دراستفاده بهینه از فرصتها ونقاط قوت تلاش نمایند.
مدیر استان توجه ویژه به توسعه بانکداری الکترونیکی ،وصول مطالبات،جذب منابع ،صدور ضمانت نامه درسال جاری را خواستار شدوتصریح کرد کلیه روسای شعب بایستی به این موضوع اهتمام لازم را داشته باشند.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4