تازه های اخبار تازه های اخبار

دومین گردهمایی فصلی روسای شعب

حسینی:لزوم دستیابی به اهداف با مشارکت جمعی ،تعهد ومسیولیت پذیری

دومین گردهمایی فصلی روسای شعب با حضورمسیولین مدیریت و روسای شعب ودوایرمدیریت در محل سالن کنفرانس مدیریت قزوین برگزارشد.
در این گردهمایی سید اصغر حسینی مدیر استان با تاکید بر اهداف عملیاتی بانک تصریح کرد همه کارکنان با مشارکت جمعی ، تعهد ومسیولیت پذیری در راستای تحقق اهداف در نظر گرفته شده تلاش نمایند.
وی با ارایه گزارشی از وضعیت بانک در استان اظهار داشت بانک مسکن در بین بانکهای استان به لحاظ افزایش منابع تاپایان تیرماه سال جاری رتبه سوم را به خود اختصاص داده است که امیدواریم این روند روبه رشد با شتاب بیشتری صورت گیرد.
حسینی با تاکید برتلاش کارکنان در راستای طرح عیدانه این طرح را فرصتی مناسب در راستای تحقق اهداف عملیاتی بانک دانست وخاطر نشان کرد همه کارکنان باید از مفاد این طرح اطلاع کامل داشته باشند وبا راهنمایی ومشاوره صحیح به مشتریان ازاین فرصت نهایت استفاده را ببرند.
مدیراستان با اشاره به پتانسیلهای موجود دراستان قزوین اظهار داشت وجود منابع انسانی باانگیزه در مدیریت وشعب تابعه و وجود منابع مالی بسیار خوب دراستان، شرایط بسیار خوبی را فراهم نموده تا بااستفاده مناسب از ظرفیتهای موجود همراه با اتخاذ استراتژی مناسب در حوزه بازاریابی ضمن تحقق اهداف خود دراین بخش تهدیدها را به فرصت تبدیل نماییم .
وی تکریم مشتریان واحترام به آنها ومشاوره صحیح را از جمله موارد بسیار مهم در حوزه جذب منابع وجلوگیری از خروج منابع برشمرد واهتمام جدی همه کارکنان را در این زمینه خواستار شد.
مدیراستان وصول مطالبات معوق وتلاش کارکنان در جهت بازگشت منابع مالی به شبکه بانکی را از مهمترین اولویتهای بانک دانست وتاکید کرد باید با اتخاذ راهکارهای مناسب این منابع هرچه سریعتر به بانک بازگردد.
حسینی با تاکید بر لزم بازگشت منابع مالی به شبکه بانک اظهارداشت ، تسریع در فروش اقساطی واحدهای مورد مشارکت بانک ، پیگیری پروندهای معوق ، کنترل کارگروهها برروند وصول مطالبات وارایه گزارشهای به موقع به مدیریت و حرکت در مسیر تحقق اهداف در نظر گرفته شده براساس برنامه ریزی صورت گرفته از عوامل مهم بازگشت منابع مالی به بانک است که همه ما باید در این مسیر گام برداریم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ترویج بانکداری الکترونیک در بین مشتریان را بسیار مهم دانست وتصریح کرد هرچقدر مشتریان بیشتری از امکانات بانکداری الکترونیک آگاه و استفاده نمایند منجر به تسهیل درامور خدمت رسانی وبهبود روند کارها درشعب خواهد شد که در نهایت افزایش بازدهی ورضایتمندی مشتریان را در پی خواهد داشت.
در ادامه جلسه با اهدای لوح تقدیر وهدایایی به شرح ذیل ازروسای شعبی که در بخشهای جذب منابع ،وصول مطالبات ،فروش اقساطی واحدهای مورد مشارکت بانک وبانکداری الکترونیک موفق بودند تقدیر وتشکر شد.
در بخش جذب منابع:
1- رییس شعبه آزدگان- تیموریارکه سلخوری
2- رییس شعبه فرهیختگان- محمد نوری
3- رییس شعبه بلوار مدرس – سیامک غیاثوند
در بخش وصول مطالبات
1- رییس شعبه بلوار مدرس – سیامک غیاثوند
2- رییس شعبه فرهیختگان – محمد نوری
در بخش بانکداری الکترونیک
1- رییس شعبه خیام شمالی- اسماعیل عربلو
2- رییس شعبه فرهیختگان –محمد نوری
3- رییس شعبه شهید بابایی –محمد دوستی
در بخش فروش اقساطی:
1- رییس شعبه مرکزی قزوین – عیسی قلیچ خانی
2- رییس شعبه الوند – علی حسنی
3- رییس شعبه شهید رجایی تاکستان – رضا بهرامی نیا
شایان ذکر است از رضا میوه چین – دارنده 5 مدال طلای المپیاد بانک مسکن ودارنده چهار مدال نقره المپیاد بانکهای کشور دررشته بدمینتون وهمچنین کریم احمدی به دلیل عملکرد مفید وموثر در امور محوله وباب اله محمدی به دلیل عملکرد موثر در بخش وصول مطالبات با اهدای لوح وهدایا تقدیر شد ند.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24