تازه های اخبار تازه های اخبار

همایش فصلی روسا ،معاونین وپایوران

مدیراستان :اگر همه کارکنان عملکرد خود را با ماموریت بانک انطباق دهند قطعا" نتایج بسیار خوبی را در بخشهای تعیین شده کسب خواهیم نمود

 همایش فصلی روسا، معاونین وپایوران شعب ودوایرمدیریت با حضور مسیولین مدیریت به منظور انتقال موارد مطرح شده در مجمع عمومی سالیانه بانک و دومین سمینار مدیران ارشد بانک در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان برگزار شد.
 درابتدای این همایش با پخش فیلم مجمع عمومی سالیانه بانک وهمچنین دومین سمینار مدیران ارشد بانک، مطالب مهم مطرح شده توسط وزرای اقتصاد ودارایی ،راه وشهرسازی رییس بانک مرکزی ومدیران ارشد بانک به اطلاع کلیه همکاران رسید.
در ادامه سید اصغر حسینی- مدیراستان – طی سخنانی ضمن ارایه گزارش عملکرد مدیریت در شاخص های مختلف، عملکرد مدیریت را خوب ارزیابی کرد واظهار داشت با تلاش همه همکاران توانستیم رتبه پنجم را در بین مدیریتهای کشور در ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سالجاری به خود اختصاص دهیم که انشایاله بتوانیم با تلاش بیشتر این رتبه را ارتقای بخشیم.
وی با تاکید بربیانیه ماموریت بانک وتوجه ویژه به بر 10 محور آن خاطر نشان کرد اگر همه کارکنان عملکرد خود را با ماموریت بانک انطباق دهند قطعا" نتایج بسیار خوبی را در بخشهای تعیین شده کسب خواهیم نمود .
حسینی همچنین توجه ویژه به 5 محور اصلی بانک در بحث ارزیابی مجامع را مهم دانست و اظهار داشت باید شعب برنامه های خود را به گونه ای تنظیم نمایند تا اهداف تعیین شده در این بخشها تا پایان سال به نحو شایسته ای برآورده گردد.
مدیراستان در بخشی دیگری از سخنان خود حرکت بانک مسکن در مسیر اصلی خود بعنوان یک بانک تخصصی در بخش مسکن را بسیار مهم دانست واظهار داشت با توجه به بیانیه ماموریت بانک این بخش از جذابیت وبازدهی بالا برای سرمایه گذاران برخوردار بوده وما باید از این فرصت بهترین استفاده را نماییم.
وی با تاکید بر تحقق اهداف در بخش فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر و وصول اقساط معوق خواستار مشارکت جمعی همه کارکنان درراستای دستیابی به اهداف مورد نظر در این بخش ها شد.
حسینی با اشاره به شاخص NPL افزود در بخش وصول مطالبات در استا ن فعالیت های خوبی صورت گرفته که باید تمام تلاش خود را برای بهبود این شاخص انجام دهیم وبا توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تمام پرونده های بالای 18 قسط وسایر پرونده هایی که در شعبه وصول آنها به نتیجه نرسیده است از طریق مدیریت پیگیری تا در زمان کوتاهتری برای وصول این پروند ه ها اقدام گردد.
وی افزود در بخش مطالبات روستایی مدیریت در سه مرحله اقدام به ارسال اخطاریه های صادره از شعب به روستاها نمود که نتایج بسیار خوبی را در پی داشت وباید این کار با جدیت بیشتری وبا مشارکت همه همکاران دنبال شود.
مدیراستان با تاکید بر بهبود عملکرد کلیه شعب در شش ماهه دوم سال تصریح کرد با توجه به وجود مزایای رقابتی بسیار خوب ونیروی انسانی توانمند ومتعهد ومسیولیت پذیر باید از تمام پتانسیلهای موجود در بانک بهترین استفاده را در جهت حفظ وتبدیل مشتریان تسهیلاتی به مشتریان وفادار وارتقای جایگاه بانک نماییم.
حسینی با اشاره به استفاده مناسب از ابزارهای مدیریتی تصریح کرد نقش روسای شعب در ارتقای سطح کیفی وکمی عملکرد کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است وتلاش کنند تا با استفاده از ابزارهای مدیریتی نظیر ارزشیابی صحیح، تشویق ،تنبیه رفتارهای کارکنان را با اهداف بانک انطباق دهند.
وی گفت همه مشتریان ولی نعمت بانک هستند وباید براساس اصل برد برد هم منافع مشتریان را وهم منافع بانک را تامین نماییم بنابراین اگر امتیازی به مشتری داده می شود امتیازی نیز به نفع بانک از مشتری گرفته شود واین چرخه مثبت باید ادامه داشته باشد تا منافع هردو طرف برآورده گردد.
در ادامه نیز معاون اجرایی مرتضی قربانی ومعاون مالی فناوری – مهدی رجبی – سید حسن آدینه رییس دفتر حراست مطالبی در حوزه های مختلف بانک برای حاضرین تشریح نمودند.
شایان ذکر است در پایان این مراسم روسای شعب موفق به شرح ذیل در بخشهای ارزیابی عملکرد ، جذب منابع ، وصول مطالبات،بانکداری الکترونیک، افزایش مانده حسابهای جاری،خدمات کارمزد محور وفروش اقساطی واحدهای مسکن مهر با اهدای لوح وهدایایی تقدیر شدند.
محمد نوری- رییس شعبه فرهیختگان قزوین (در بخش ارزیابی عملکرد،جذب منابع، وصول مطالبات)
تیمور یارکه سلخوری- رییس شعبه آزادگان (دربخش ارزیابی عملکرد، خدمات کارمزد محور)
رضا اخلاصیان – رییس شعبه فردوسی (دربخش ارزیابی عملکرد)
محمد دوستی- رییس شعبه شهید بابایی(جذب منابع)
بهروز رحیمی- رییس شعبه اقبالیه(جذب منابع)
علی حسنی –رییس شعبه الوند(فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر)

سیامک غیاثوند –رییس شعبه بلوارمدرس(وصول مطالبات)
اکبر صفری – رییس شعبه بلوار امام خمینی(وصول مطالبات)
اسماعیل عربلو- رییس شعبه خیام قزوین(بانکداری الکترونیک)

آخرین بروزرسانی 1394/4/24