تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب با حضور مدیرشعب استان ،معاونین اجرایی ومالی وفناوری وروسای شعب ودوایر مدیریت در محل سالن جلسات برگزار شد.
در این گردهمایی سید اصغر حسینی – مدیراستان – ضمن تشکراز همه کارکنان به دلیل تلاشهای خستگی ناپذیر درجهت تحقق اهداف بانک ابراز امیدواری کرد در2 ماهه باقی مانده تا پایان سال با استفاده مناسب از مزیتهای رقابتی بانک بتوانیم عملکرد بسیار خوبی را داشته باشیم..
وی با تاکید بر جلوگیری از خروج منابع در زمان باقی مانده تا پایان سال تصریح کرد باید همه روسای شعب ضمن اینکه خود به عنوان بازاریاب اصلی فعالیت می کنند از مشتریان خود نیز در بازاریابی استفاده نمایند وهمه همکاران با حساسیت وتوجه به خواسته های مشتریان درنگهداری منابع تلاش بیشتری نمایند .
وی با تشریح مزایای طرح 76 تاکید کرد این طرح از ویژگیهای منحصر به فردی برخورداراست و فرصتی مناسب برای جذب منابع ووصول مطالبات به وجود آورده است وهمه کارکنان بایدبا جدیت وتلاش بیشتر و با بهره برداری لازم از آن در جهت تحقق اهداف بانک حرکت نماییم.
مدیراستان افزود همانگونه که درشش ماهه نخست سالجاری شرایط مناسبی را در تحقق اهداف مورد نظر بانک داشتیم ودربین مدیریتهای هم درجه رتبه نخست را کسب نمودیم در شش ماهه دوم سال نیز با مشارکت جمعی همه کارکنان تلاش خواهیم کرد عملکرد بهتری را داشته باشیم تا در مجامع ارزیابی عملکرد شش ماهه دوم سال نیز عملکرد بهتری داشته باشیم.
حسینی افزود صدور ضمانت نامه یکی از بهترین خدماتی است که ما می توانیم به مشتریان خود ارایه دهیم وهمه روسای شعب در مدت باقی مانده تا پایان سال باید تلاش بیشتری در این حوزه انجام دهند تا منجر به افزایش سوددهی شعب شود .
حسینی با تاکید بر بانکداری شرکتی اظهار داشت استان قزوین به دلیل داشتن پتانسیل بسیار مناسب در بخشهای مختلف از جمله صنعت ،دامپروری ،کشاورزی وخدمات این قابلیت را دارد که در بانکداری شرکتی فعالیت نماید واین امر مستلزم توجه جدی و همکاری همه کارکنان به این موضوع است که امیدواریم با برنامه ریزی مناسب از مزایای آن در جهت تعالی بانک به خوبی استفاده نماییم.
مدیراستان در بخشی دیگری از سخنان خود اظهارداشت با توجه به اینکه حیات بانک به توسعه بانکداری الکترونیک بستگی دارد همه باید با همدلی وتعهد در جهت ارتقای سطح کیفی وکمی آن تلاش نماییم وبا آموزش وفرهنگ سازی مناسب بستر لازم را برای ترغیب مشتریان جهت استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک فراهم سازیم .
درادامه جلسه معاون اجرایی ومعاون مالی وفناوری نیز مطالبی را درخصوص توجه وتلاش بیشتر همه کارکنان به تحقق اهداف بانک مطرح نمودند واین گردهمایی با بررسی وجمع بندی نقطه نظرات و پیشنهادات حاضرین خاتمه یافت.
آخرین بروزرسانی 1394/4/24