تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تودیع ومعارفه

مراسم تودیع ومعارفه مسیولین سابق وجدید دفتر حراست مدیریت شعب استان قزوین برگزارشد

مراسم تودیع ومعارفه مسیولین سابق وجدید دفتر حراست مدیریت شعب استان قزوین با حضور مشاور مدیرعامل ومدیر امورحراست،رییس اداره کل حفاظت پرسنلی،معاونت حفاظت فناوری اطلاعات وداده ها ،رییس حراست کل استان قزوین ، کارشناس اداره کل اطلاعات قزوین ،مسیولین وجمعی از کارکنان صف وستاد مدیریت شعب استان در محل سالن همایش مدیریت برگزار شد.

 مهدوی مشاور مدیرعامل و مدیر امور حراست طی سخنانی فضای کاری حراست را فضای مهر دوستی ومحبت دانست وگفت همه ما اعضای یک خانواده هستیم و حراست همواره با کمک همه کارکنان در جهت تعالی بانک تلاش می کند.
وی یکی از سرمایه های مهم حراست را اعتماد کارکنان بانک به آن دانست وگفت به واسطه اعتماد وهمدلی است که تعامل در بانک وهر سازمانی ایجاد شده واین امر منجر به این خواهد شد تا ضمن تحقق اهداف ، تعالی آن را نیز فرآهم نماید.
مدیر امور حراست پیشگیری وسالم سازی را از کار کردهای مهم حراست برشمرد واظهار داشت حراست در بانک تمام تلاش خودر ا نموده تا با توجه به این موضوع مهم با مشاوره صحیح به مجموعه از وارد شدن آسیب ها ی احتمالی به کارکنان وسازمان جلوگیری کند.
مهدوی مهمترین عامل رشد وتوسعه وتعالی بانک را نشاط کارکنان دانست وتصریح کرد باید در زمینه نشاط وسلامت روحی منابع انسانی توجه جدی نماییم .
وی تکریم مشتریان ورعایت حقوق آنهارا از عوامل مهم وموثر در تعالی هر سازمانی دانست واظهار داشت رمز پیروزی هر سازمان وجامعه ای تکریم به مشتریان وانسانها است واگر این امر مهم رعایت نشود قطعا آن سازمان و جامعه با مشکل جدی مواجه خواهد شد.
مدیر امور حراست گفت پله های ترقی ورشد پرسنل هر سازمانی باید براساس منطق وشایسته سالاری باشد که ما تلاش می کنیم این امر در بانک مسکن نهادینه شود.
مشاور مدیر عامل گفت بدون همدلی وهم زبانی هیچ شعبه ای موفق نخواهد بود ویک نفر به تنهایی وبدون مشارکت جمعی نمی تواند یک مجموعه را موفق نماید .
وی با اشاره به قابلیتها وپتانسیل مدیریت شعب استان قزوین گفت در مدیریت قزوین 60 درصد کارکنان مدرک تحصیلی بالای لیسانس دارند و 70 درصد نیز زیر 15 سال خدمت که این نشان دهنده علم و آگاهی افراد است واین یک فرصت وپتانسیل بسیار خوبی را فراهم نموده است که باید از ان به نحو شایسته در جهت تعالی بانک استفاده نمود.
مهدوی با اشاره به امر مهم وصول مطالبات تاکید کرد همه کارکنان باید در این امر مهم مشارکت داشته ونقش آفرین باشند.
مدیر امور حراست با تاکید برسرمایه گذاری بر بخش صنعت ساختمان وتوان اشتغالزایی آن نسبت به صنایع دیگر خاطر نشان کرد سرمایه گذاری ورشد این بخش می تواند تاثیرات بسیار خوبی در اشتغال افراد ایفا نماید.
مشاور مدیر عامل دوری از سکون وتوقف را عامل موثر در موفقیت بانک برشمرد وتصریح کرد باید به مسایل پیرامون خود به شکل علمی نگاه کنیم و برای اینکه توقف وسکون نداشته باشیم همه باید هم صدا در جهت تحقق اهداف بانک مشارکت نماییم.
وی افزودکمال جویی یکی از عوامل مهم وموثر درجلوگیری از سکون و روزمرگی است بنابراین همواره باید جویای علم وکمال باشیم .
مشاور مدیر عامل در بخشی دیگری از سخنان خود رمز وتدوام انقلاب اسلامی را توجه به جوانان وبنیان خانواده برشمردو اظهار داشت توجه به بنیان خانواده ونقش زن در خانواده وجامعه از مسایل بسیار مهمی است که دشمن سخت برای از هم پاشی آن برنامه ریزی کرده است لذا همه باید به این امر مهم توجه جدی نماییم وباحفظ روحیه اعتقادی وانقلابی، دوری از فاصله طبقاتی و فساد سیاسی ،سرکوب نکردن اظهار نظرهای مردم بقای انقلاب را تضمین نماییم.
وی با تشکر از زحمات سید حسن آدینه مسیول سابق دفتر حراست مدیریت قزوین را از پرسنل بسیار خوش فکر برشمرد وبرای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود وهمچنین انتصاب مسیول جدید دفتر حراست مدیریت قزوین را به سید جلال الدین حسینی تبریک گفت.

امینی -رییس حراست کل استان قزوین – نیز در این مراسم طی سخنانی با تشکر از کارکنان بانک مسکن به دلیل نقش آفرینی مهم انها در عرصه اقتصادی کشوراظهار داشت عرصه اقتصادی از مهمترین بخشهایی است که دشمنان این مرزوبوم در صدد ضربه زدن به کشور ما هستند وبنابراین کارکنان سیستم بانکی با توجه به وظیفه سنگینی که دارند در جهت رونق اقتصادی کشور باید نهایت تلاش خود را انجام دهند .
وی سه عامل مهم وموثر در عدم موفقیت دشمن را، تبعیت از ولایت فقیه، فرهنگ ایثارگری ومهدویت عنوان کرد وتصریح کرد همه ما باید به این سه عامل مهم پایبند واعتقاد داشته باشیم تا دشمن نتواند اهداف خود را محقق نماید.
امینی گفت بی توجهی در سیستمهای بانکی می تواند به عنوان یک اهرم آسیب زا باشد لذا باید با حرکت درمسیر صحیح ، اعتماد سازی وبا سرمایه گذاری صحیح سیستم بانکی ،رونق واحدهای تولیدی ایجاد فرصت های جدید شغلی وپویایی اقتصادی را فراهم نمود .
وی در بخش دیگری از سخنان خود نقش حراست در دستگاه اجرایی را به عنوان پزشک مجموعه دانست واظهار داشت.پزشک مهمترین کاری که باید انجام دهد بحث پیشگیری است تا آسیبی به سیستم مخاطب خود وارد نشود. وحراست نیز با پیشگیری وتدابیر لازم آسایش کاری ایجاد نموده تا برای سیستم مشکلی پیش نیاید .
وی با تقدیر از عملکر د دفتر حراست مدیریت شعب استان قزوین اظهار داشت یکی از موفقترین دفاتر حراست در استان، دفتر حراست بانک مسکن استان است که توانسته با کمک همه پرسنل بانک در استان عملکرد بسیار خوبی را داشته باشد و امیدواریم با حضور مسیول جدید حراست وبا افزایش همکاریها وتعاملات فی مابین این موفقیتها بیشتر شود .
در این مراسم سید اصغر حسینی – مدیر استان نیز با ارایه گزارشی از عملکرد مدیریت شعب استان قزوین اظهار داشت این مدیریت در سال 93 با رشد 8/37 درصد ضمن تحقق اهداف بانک در بخش جذب منابع توانست در سیستم بانکی استان رتبه نخست را کسب نماید .
وی افزود در نتیجه رشد منابع، نسبت منابع به مصارف استان از روند روبه رشدی برخوردار است که امیدواریم با تلاش همه کارکنان این نسبت از رقم قابل قبولی در سال جاری برخوردار شود.
حسینی گفت درسال گذشته از 22 شعبه 16 شعبه اهداف خود را در بخش جذب منابع محقق نمودند بطوری که با عملکرد مطلوب شعب وبا تلاش مجموعه پرسنل استان 5 شعبه ارتقای درجه داشتند.
مدیر استان افزود در بخش فروش اقساطی نیز با 85 درصد تحقق اهداف درسال گذشته 41 هزارو پانصد واحد به مرحله فروش اقساطی رسید که این امر کمک خوبی به وصولیها از محل مسکن مهر نمود.
حسینی دربحث کاهش حسابهای سنتی نیز افزود همکاران حوزهIT تلاش خوبی داشتند وتوانستند رتبه نخست کشوری را از این حیث از آن خود نمایند واین باعث شده که شعب نسبت به گذشته خلوت تر وفرصت لازم جهت مشتری مداری و افزایش کیفیت ارایه خدمات به مشتریان فراهم شود.
وی افزود در بخش آموزش با 141 درصد تحقق اهداف رتبه دوم کشور را به خود اختصاص دادیم که امیدواریم در سال جاری ضمن تحقق اهداف برگزاری دوره های آموزشی شاهدافزایش کیفیت دوره های آموزشی نیز باشیم .
وی در ادامه با تشکر از زحمات سید حسن آدینه مسیول سابق دفتر حراست مدیریت – اظهار داشت وی یکی از پرسنل خوش فکر و تاثیر گذار در تحقق اهداف در مدیریت قزوین بود که امیدواریم در سمت جدید شاهد موفقیت بیش از پیش وی باشیم وهمچنین ضمن ابراز خرسندی وتبریک از انتصاب سید جلال الدین حسینی مسیول جدید دفتر حراست برای وی نیز آرزوی موفقیت نمود.
سید حسن آدینه مسیول دفتر حراست سابق مدیریت قزوین نیز طی سخنانی طول خدمت خود در مدیریت قزوین را از بهترین دوران خدمت خود دانست واظهار داشت دفتر حراست با همکاری همه کارکنان سعی نمود شرایطی را ایجاد نماید تا همه کارکنان صف وستاد با احساس آرامش وبه دور از هرگونه تنش و حاشیه سازی در جهت تحقق اهداف بانک گام بردارند.
وی در توصیف حراست ، حراست را حسن ظن داشتن، رافت اسلامی ، اعتماد وامین بودن، سلامت نفس در کار داشتن و تعامل وتلاش در جهت تکامل سازمان مطرح واظهار داشت همواره سعی خواهیم نمود در این راستا گام بردایم.
سید جلال الدین حسینی مسیول جدید دفتر حراست نیز در این مراسم با تقدیر از زحمات سید حسن آدینه برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود واظهارداشت در زمان وی به جهت نگاه علمی که به بحث حراست وجود داشت وبا تلاش وتعامل همه کارکنان با دفتر حراست شاهد این بودیم که دو سال پیاپی جزی دفاتر نمونه حراست در کشور باشیم وامیدوارم این موفقیتها با تعامل بیشتر همکاران ادامه داشته باشد.
حسینی گفت مهمترین اولویت کاری من درحوزه منابع انسانی است و معتقدم اگر این حوزه تقویت شود بطور حتم سایر حوزه ها نیز فعالتر خواهد شد .
وی افزود با توجه به اشراف کامل دفتر حراست به پرسنل همواره سعی خواهد نمود به دنبال رشد وارتقای همکاران توانمند و متعهد باشد وباایجاد نگرش مثبت شاخص سلامت وانگیزش را در مجموعه ارتقای دهد.
مسیول دفتر حراست گفت با کمک همکاران صف وستاد نقش حراست برجسته تر شده است و اگر توانسته ایم موفقیتی را کسب نماییم اعتماد پرسنل به مجموعه حراست بوده که انشای اله با همکاری وتعامل بیشتر همه همکاران وبا مشاوره صحیح در جهت تعالی بانک گام برداریم .
گفتنی است در پایان مراسم با اهدای لوح وهدایایی اززحمات سید حسن آدینه مسیول سابق دفتر حراست مدیریت قزوین تقدیر شد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/24