مسکن مهر

مسکن مهر

وزیر مسکن : " عملکرد بانک مسکن در پرداخت تسهیلات مهر کاری آسمانی ، الهی وبسیارارزشمنداست ."
وزیر مسکن و شهرسازی- مهندس نیکزاد- طی سفر یکروزه به استان قزوین از پروژه های طرح مسکن مهر در استان قزوین بازدید کرد.
در این بازدید که اسداله نداف فهمیده –مدیر استان- و برخی از مقامات استانی نیز حضور داشتند، وزیر مسکن و شهرسازی طی گفتگو با روابط عمومی مدیریت شعب استان قزوین پیشرفت. طرح مسکن مهر در استان قزوین را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت تا پایان سالجاری 80 درصد پروژه های مسکن مهر قزوین آماده بهره برداری است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بانک مسکن در سطح کشور افزود در سال 89 بانک مسکن بالغ بر 13هزارو 500میلیارد تومان از محل خط اعتباری اوراق مشارکت تسهیلات پرداخت نموده است که این عملکرد یک کار آسمانی ، الهی و بسیار ارزشمند است . وزیر مسکن با اشاره به احداث 55 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در استان قزوین  گفت از این تعداد 13 هزار واحد مسکونی در روستا ها احداث می شود که به فضل الهی و با همت همکاران ما در بانک مسکن بیشتر مردم صاحب خانه خواهند شد و اجر معنوی خانه دار شدن مردم را خواهند گرفت.
گفتنی است مدیریت شعب استان قزوین در شهرهای بیشتر از 25هزارنفر و زیر 25هزار نفر و بافت فرسوده تا کنون 39580 واحد بالغ بر 2745 میلیارد ریال و در بخش بهسازی و نوسازی مسکن روستایی 4720 واحد بالغ بر 472 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت نموده است که پیش بینی می شود تا پایان سالجاری 25200واحد به بهره برداری برسد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/4