گردهمایی روسای شعب

رؤسای شعب در پیشبرد استراتژی های عملیاتی بانک ها و رسیدن به اهداف نهایی سیاست گذاری پولی و بانکی نقش اساسی ایفا می کنند.

گردهمایی روسای شعب

گردهمایی روسای شعب با حضور مسیولین وروسای دوایر وشعب مدیریت استان قزوین در محل سالن همایش این مدیریت برگزار شد.

سید اصغر حسینی مدیرشعب استان قزوین با ارایه گزارشی از مجموع عملکرد شعب تابعه در 4ماه نخست سالجاری در بخش های مختلف گفت: رؤسای شعب در پیشبرد استراتژی های عملیاتی بانک ها و رسیدن به اهداف نهایی سیاست گذاری پولی و بانکی نقش اساسی ایفا می کنند.

وی افزود رؤسای شعب همواره باید تلاش نمایند تا در عرصه رقابت از طریق توسعه فرهنگ مشتری مداری، بهبود مستمر، کیفیت ارایه خدمات، استفاده بهینه از فناوری های نوین الکترونیکی و اطلاعاتی، مشتریان بیشتری جذب کنندو این مدیریت توانسته است با برگزاری گردهمای ها وبرنامه های آموزشی متنوع تخصصی و حرفه ای، در راستای اهداف و وظایف آموزشی خود و به منظور افزایش مهارتهای بانکداری کارکنان تلاش نماید.

حسینی با تاکید بر اهمیت جذب منابع توسط روسای شعب اظهار داشت: جذب منابع با عنوان یک اولویت باید در دستور کار روسای شعب قرار گیرد و باید این موضوع رامدنظر داشت که جذب منابع فقط وابسته به نرخ سود سپرده ها نیست بلکه نحوه روابط و تعامل با مشتریان بسیار تعیین کننده است.

مدیرشعب استان قزوین گفت: مسیولیت رییس یک شعبه همانند رییس یک بنگاه اقتصادی است و باید به سودآوری و منافع بنگاه و زیرمجموعه خودتوجه کافی داشته باشد.

حسینی اظهار داشت همه کارکنان باید به موضوعات روز بانکداری از جمله ارایه خدمات نوین و حرکت به سوی افزایش درآمدهای بانک از محل کارمزد خدمات توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود بانک ها با طراحی و اراده خدمات نوین بانکی با اخذ کارمزد مناسب، می توانند درآمدهای کارمزدی را جایگزین درآمد از محل اعطای تسهیلات کنند و از شیوه های سنتی به روش های جدید و بدیع اصلاح مسیر کنند.

مدیراستان خواستار دقت نظر روسای شعب به پرداخت تسهیلات ووصول مطالبات به عنوان اولویتهای مهم دیگر بانک شد و گفت: روسای شعب همچنین باید در این بخش ها تلاش مضاعفی داشته باشند و آن را به عنوان یک اولویت روزانه در برنامه کاری خود قرار دهند.

در بخش پایانی این همایش، روسای شعب در قالب یک پنل تخصصی به بحث و بررسی درخصوص حوزه های مختلف پرداختند و در ادامه مدیراستان پاسخگوی سوالات افراد حاضر در جلسه بودند.

 

آخرین بروزرسانی 1397/5/24