گردهمایی فصلی روسای شعب

گردهمایی فصلی روسای شعب

گردهمایی فصلی روسای شعب با حضور مسیولین وروسا ی دوایر مدیریت ،روسا ومعاونین شعب به منظور تبیین اهداف وبرنامه های راهبردی بانک وهمچنین ارزیابی عملکرد شعب در محل سالن همایش مدیریت قزوین برگزارشد.
سید اصغر حسسینی – مدیراستان – ضمن تشکر از کارکنان صف وستاد به دلیل عملکرد مطلوب در شش ماهه ابتدای سال که منجر به کسب رتبه هفتم در بین مدیریتهای کشور شد اظهار داشت این موفقیت مرهون تلاش همه کارکنان می باشد وامیدوارم در شش ماهه دوم سال نیز با تلاش مضاعف عملکرد بهتری داشته باشیم.
وی افزود خوشبختانه ما با تلاش همه کارکنان و برنامه ریزی مناسب ورصد مستمر عملکرد شعب، در اکثر شاخص ها ی ارزیابی عملکرد در منطقه سبز قرار گرفتیم ودر برخی از شاخصها که عملکرد مطلوب نبود باید با شناسایی نقاط ضعف شعب در جهت رفع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.
حسینی با اشاره به برنامه های راهبردی بانک وانتقال رهنمودهای مقامات عالی بانک به حاضرین در همایش اظهارداشت تمام تلاش خود را درجهت تحقق این برنامه ها باید انجام دهیم . 
مدیراستان اظهارداشت در سال اقتصاد مقاومتی بانک سیاستهای خوبی را اتخاذ کرده وهمه باید در راستای تحقق آن با جدیت و همدلی تلاش نماییم.
مدیراستان خاطر نشان کرد مجامع ارزیابی عملکرد فرصت بسیار خوبی را در اختیار تصمیم گیران وتصمیم سازان میدهد تا با شناسایی نقاط ضعف وقوت نسبت به اتخاذ سیاستهای صحیح اقدام و موجبات تعالی بانک را فراهم سازند .
وی باتاکید بر کاهش قیمت تمام شده پول وافزایش سود آوری بانک تصریح کرد با توجه به وجود محصولات متنوع در بانک انتظار می رود شعب از این فرصت به نحو شایسته ای در جهت کاهش قیمت تمام شده پول استفاده نمایند. 
حسینی با ارایه گزارشی از تسهیلات پرداختی در مدیریت قزوین اظهارداشت این مدیریت در هفت ماهه اول سال 95 در بخش ساخت 43 درصد در بخش خرید 194 درصد ،قرض الحسنه 3971 درصد، مرابحه 3363 درصد نسبت به مدت مشابه سال 94 رشد داشته است که امیدواریم با تلاش بیشتر این روند همچنان با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.
مدیراستان اظهار داشت در بخش جذب منابع اهداف بصورت هفتگی تعیین شده است که شعب باید در راستای تحقق اهداف مورد نظر برنامه ریزی لازم را انجام دهند.
وی گفت درشرایط کنونی پیگیری مستمر وصول مطالبات معوق از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین همه شعب باید با رصد روزانه مطالبات معوق وپیگیری لازم در جهت کاهش مطالبت معوق وجلوگیری از رشد آن اقدام نمایند.
وی افزود مدیریت نیز در راستای کمک به شعب با تشکیل کارگروه وصول مطالبات همواره سعی نموده با کنترل ونظارت بر عملکرد شعب وهمچنین با پیگیری پرونده های معوق شعب را یاری نماید.
عیسی قلیچ خانی – معاون اجرایی مدیریت – نیز دراین همایش ضمن تشکر از تلاش کارکنان صف وستاد در دستیابی به اهداف اظهار داشت با همدلی ومشارکت جمعی است که می توان در جهت موفقیت بانک حرکت نمود وما باید همواره به این مهم توجه جدی داشته باشیم .
وی افزود همه ما یک تیم هستیم که باید تلاش نماییم تا موفقیت سازمان را در بخش های جذب منابع، وصول مطالبات وسایر بخشها فرآهم سازیم.
معاون اجرایی افزود در سازمانها ، موفقیت پایدار از طریق بهبود عملکرد کارکنان آن سازمان بدست می آید بنابراین با شناسایی قابلیتها ی افراد وشایسته سالاری می توان در جهت بهبود عملکرد سازمان حرکت نمود .
قلیچ خانی اظهارداشت باید به گونه ای عمل کنیم تا نقش مولد در عرصه اقتصاد مقاومتی داشته باشیم ووابستگی خودرا نسبت به تغییرات جهانی وتاثیر آنها بر افتصاد کشور کاهش دهیم.
وی گفت سیاست بانک این هست تا نقدینگی را به سمت تولید ببریم وباتوجه به فعالیت بانک مسکن در بخش مسکن باید تمام تلاش خودرا در جهت پرداخت تسهیلات ساخت با اعتبار سنجی مناسب انجام دهیم.
مهدی رجبی معاون مالی وفناوری نیزضمن تاکید بر تلاش بیشتر شعب و برنامه ریزی مناسب جهت تحقق اهداف تعیین شده اظهار داشت زمانی موفقیت دست یافتنی است که همه با مسیولیت پذیری و شناسایی نقاط ضعف وقوت در جهت رشد وتعالی بانک حرکت نماییم. 
وی افزود با توجه به اهمیت بانکداری الکترونیک در روند رو به رشد بانک اظهارداشت شعب با برنامه ریزی مناسب و معرفی قابلیتهای بانکداری الکترونیک به مشتریان سعی کنند درصد استفاده مشتریان از ابزارهای بانکداری الکترونیک افزایش یابد.
در پایان این همایش از شعب برتر در ارزیابی عملکرد وهمچنین کارکنان فعال در بخش بازاریابی وجذب منابع با اهدای لوح تقدیر شد.
همچنین از همکار این مدیریت رضا میوه چین که در مسابقات بدمینتون بانک مسکن رتبه نخست را کسب کرده بود تقدیر شد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4