تجليل از برندگان جوايزسی ونهمین دوره قرعه كشي حسابهاي قرض الحسنه پس انداز بانك مسکن استان قزوین

مراسم اهداي جوايزسي ونهمين دوره قرعه كشي حساب هاي قرض الحسنه پس انداز

با حضور مدير شعب ،معاون اجرايي ،معاون مالي وفناوري و روسای دوایر مديريت شعب بانك مسكن استان قزوين وبرخي ازمشتريان اين بانك مراسم تجليل ازبرندگان جوایز سی ونهمین مرحله قرعه کشي حسابهاي قرض الحسنه در محل سالن همايش اين مديريت برگزار شد.

سيد اصغر حسيني مديرشعب بانك مسكن استان قزوين دراين مراسم با بيان اين مطلب كه بانك مسكن دراستان قزوين با پرداخت تسهیلات در بخش مسکن شامل: خرید و ساخت به متقاضیان، نقش مهمی در تامین مسکن مردم استان ایفا نموده است؛ بيان داشت بانک مسکن به عنوان تنهابانک تخصصي بخش مسكن درجهت تامين مالي اين بخش براي اقشارمختلف جامعه وبه ويژه نيازمندان متمرکزشده است.

وي افزود اين بانك در استان قزوين با پرداخت بيش از 31 هزار ميليارد ريال  رتبه نخست پرداخت تسهيلات را در بين بانكهاي استان به خود اختصاص داده است كه اين مبلغ پرداخت تسهيلات برابر با مانده تسهيلات 4بانك بزرگ استان ميباشد .

حسيني  با اشاره به اهميت نقش توليد مسكن در اقتصاد كشور اظهارداشت بخش مسکن به دليل ارتباط پيشين وپسين قوي با ساير بخشهاي اقتصادي نقش اساسي دررشد اقتصاد داردو مي تواند به عنوان موتوررشد و توسعه در اقتصادکشور عمل  نمايد.

وي در ادامه سخناش با اشاره  به جمع تسهيلات پرداختي توسط مديريت شعب بانك مسكن استان در 6 ماهه‌ي نخست امسال را 1 هزار و 552 ميليارد و 234 ميليون ريال اعلام و اضافه كرد: اين تسهيلات در بخش‌هاي مختلف پرداخت شده كه از جمله آنها مي‌توان به تسهيلات مشاركت مدني به مبلغ 114 ميليارد و 708 ميليون ريال در قالب 109 فقره پرونده اشاره كرد.

اين مسئول ادامه داد: در 6 ماهه‌‌ي نخست سال جاري همچنين در بخش وام قرض‌الحسنه مبلغ 122 ميليارد و 440 ميليون ريال در قالب 414 فقره پرونده و در بخش تسهيلات جعاله مبلغ 396 ميليارد و 104 ميليون ريال در قالب 2 هزار و 58 فقره پرونده و در بخش خريد مسكن مبلغ 794 ميليارد ريال در قالب 1 هزار و 701 فقره پرونده  ودر بخش هاي خودرو ومرابحه نيز 94ميلياردو 980 ميليون ريال در قالب 122 فقره پرونده طي 6 ماهه‌ي نخست سال جاري تسهيلات پرداخت شده است.

 مدير شعب استان قزوین ارائه متنوع ترين و به روز ترين خدمات بانكي به اقشار مختلف جامعه را از افتخارات بانك مسکن عنوان كرد و ابراز اميدواري نمود با حمايتهاي بي دريغ مشترياني كه با اندوخته هاي ارزشمند خويش نزد اين بانك فرصت مناسبي را جهت جمع آوري منابع قرض الحسنه فراهم مي آورند بتوان با تزريق اين منابع در بخشهاي مختلف جامعه علاوه بر اشتغال و ازدواج در بخشهاي صنعت و توليد و همچنين پيشرفت و اعتلاي استان قزوین اقدامات چشمگيري صورت داد.

وي افزود بهترين راه حل براي ياري رساندن به اقشار آسيب پذير و كم درآمد جامعه كه به نوعي از مشكلات كمبود در آمد و نبود شغل مناسب رنج مي برند منابع قرض الحسنه اي است كه مي توان با استفاده از آن به ياري آنها شتافت.

حسيني افزود اگر ما مي خواهيم جامعه اي سالم و عاري از ناهنجاري ها ي اجتماعي داشته باشيم بايد علاوه بر مشاركت حد اكثري در افتتاح حساب هاي قرض الحسنه ، مبلغان خوبي نيز در اين راه باشيم.

وی با اشاره به ضرورت گسترش فرهنگ قرض الحسنه برای کمک به نیازمندان گفت: کسانی که در کار خیر و خداپسندانه یعنی سپرده گذاری قرض الحسنه و بدون کسب سود مشارکت فعال دارند، با شرکت در این امر خیر، علاوه براينكه کسب رضای خداوند متعادل، آرامش روحی و احساس تعلق به مردم و رفع مشکلات و نیازهای خانواده ها و افراد نیازمند را  برای خود و خانواده به ارمغان آورده اند ، با این فعالیت انسان دوستانه دعای خیر مردم را نيزبه همراه دارند

شايان ذكر است در ادامه اين مراسم برندگان خوش شانس سی ونهمین دوره قرعه كشي حسابهاي قرض الحسنه بانك مسکن استان قزوین ضمن قدرداني از مديران و كاركنان خدوم بانك مسکن  اين مراسم را فرصتي مناسب براي ترويج سنت بسيار خوب قرض الحسنه عنوان كردند و ابراز اميدواري نمودند با واريز مبالغي هر چند ناچيز مشتريان در حسابهاي قرض الحسنه و پرداخت آن بصورت وام قرض الحسنه به نيازمندان توسط بانك مسكن ، سنت ديرينه و مبارك قرض الحسنه در كشور همچنان تداوم يابد.  

گفتني است در پايان اين مراسم مديرشعب بانك مسكن استان قزوين ضمن اهداي لوح وقدرداني از برندگان حاضر در اين مراسم بعنوان مشتريان ويژه و ارزشمند بانك مسکن از تمامي كساني كه بانك مسكن را بعنوان بانك خويش برگزيده و نسبت به نگهداري حسابهاي خويش نزد اين بانك اقدام مي نمايند تشكر و قدرداني نمود .

Last Updated 1398/7/28